




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Назначение | Кемпинговые |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928819 |
| Бренд | Outwell |
| Вес | 14,6 кг кг |
| Габарити | 440 х 250 х 200 см |
| Габарити упаковки | 73 x 28 x 28 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø9,5/Ø12,5 мм |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Вместимость | Тримісні |
| Покриття підлоги | Водонепроницаемый двухслойный 100% полиэтилен |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Намети |
| Штрихкод | 5709388110206 |
- Цена: 15 300 ₴






