




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Назначение | Кемпинговые |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928817 |
| Бренд | Outwell |
| Вес | 24,9 кг кг |
| Габарити | 625 х 350 х 220 см |
| Габарити упаковки | 87 x 42 x 42 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Каркас | Надувні опорні балки 9 psi/0.6 bar + дуга зі скловолокна Ø11 мм |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | В'єтнам |
| Вместимость | П'ять місць і більше |
| Покриття підлоги | Водонепроницаемый двухслойный 100% полиэтилен |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Компрессионная сумка |
| Штрихкод | 5709388109712 |
- Цена: 34 200 ₴






