




Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Назначение | Кемпинговые |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928954 |
| Бренд | High Peak |
| Вес | 7,2 кг кг |
| Габарити | 460 х 200 х 150 см |
| Габарити упаковки | 60 х 21 х 21 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø9,5 мм |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вместимость | Тримісні |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Намети |
| Штрихкод | 4001690102537 |
- Цена: 6 828 ₴






