


Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 926284 |
| Бренд | High Peak |
| Вес | 1,65 кг кг |
| Габарити | 130 х 160 х 130 см |
| Габарити упаковки | 59 х 11 х 11 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø7,9 мм |
| Конструкция | Одношарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вместимость | Двомісні |
| Назначение | Пляжні |
| Сезон | Літні |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Намети |
| Штрихкод | 4001690101295 |
- Цена: 1 548 ₴

