


Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Назначение | Кемпинговые |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929034 |
| Бренд | Outwell |
| Вес | 17,2 кг кг |
| Габарити | 560 х 320 х 200 см |
| Габарити упаковки | 70 x 34 x 34 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø8,5 / Ø11 / Ø12,5 мм |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Вместимость | П'ять місць і більше |
| Покриття підлоги | Водонепроницаемый двухслойный 100% полиэтилен |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Штрихкод | 5709388109118 |
- Цена: 17 400 ₴

