




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Пользовательские характеристики | |
| База кріплення | Без кріплення |
| Барабанчики поправок, ціна поділу | 0.1 MRAD |
| Відстройка від паралаксу | Від 18 м до нескінченності |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина прицілу | 355.6 мм |
| Діаметр передньої лінзи | 44 мм |
| Діаметр труби прицілу | 30 мм |
| Комплектация | Приціл Кришки на об'єктив та окуляр Серветка для протирання оптики |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кріплення в комплекті | Без кріплення |
| Максимальна кратність, х | 16 |
| Мінімальна кратність, х | 4 |
| Подсветка прицельной марки | Немає |
| Посадкове місце (діаметр кілець) | 30 мм |
| Розділ | Приціли |
| Тип прицілу | Оптичний |
| Тип сетки | EBR-2C MRAD |
| Штрихкод | 875874009608 |
- Цена: Цену уточняйте

