




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vango |
| Назначение | Трекинговые |
| Форма | Полусфера |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 926321 |
| Бренд | Vango |
| Вес | 4,79 кг кг |
| Высота | 140 см |
| Внутрішній намет | Breathable Polyester (дихаючий поліестер) |
| Габарити | 300 х 250 х 140 см |
| Габарити упаковки | 70 х 18 х 18 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній тент | Protex® 70D Polyester, 3000 мм вод. ст. |
| Каркас | Дуги Vango Powerflex® зі скловолокна |
| Цвет | Treetops |
| Комплектация | Внутрішній намет, зовнішній тент, сумка-чохол для транспортування, дуги, кілочки, відтяжки |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вместимость | Чотиримісні |
| Покриття підлоги | Polyethylene (поліетилен) |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чохол для транспортування |
| Штрихкод | 5023519207925 |
- Цена: 4 728 ₴






