




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Назначение | Кемпинговые |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929202 |
| Бренд | High Peak |
| Вес | 7,1 кг кг |
| Габарити | 420 х 230 х 160 см |
| Габарити упаковки | 58 х 10 х 20 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø8,5 мм / Ø9,5 мм + сталеві стійки Ø16 мм |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вместимость | Чотиримісні |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Штрихкод | 4001690102568 |
- Цена: 6 828 ₴




