




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Трикратний магніфер Vortex MICRO3X призначений для збільшення дальності огляду коліматорних прицілів. Кільця ущільнювачів і цільний корпус з авіаційного алюмінію надійно захищають від попадання всередину вологи і пилу. Магніфер кріпиться на зброю на планку Пікатінні за допомогою швидкознімного кріплення. Відкидне кріплення, що регулюється, дозволяє одним натисканням кнопки і легким рухом руки швидко відвести магніфер убік для зміни мети – з дальньої на ближню.
Особливості магніфера Vortex MICRO3X:
- Оптика із багатошаровим покриттям для оптимальної передачі світла.
- Легкий та жорсткий, але компактний корпус.
- Конструкція з алюмінієвого сплаву із твердосплавним покриттям забезпечує довговічність.
- Магніфер продувається азотом для надійного захисту від запотівання.
- Абсолютна універсальність практично для будь-якого прицілу коліматора.
- Увага! Магніфер не працює із призматичними прицілами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929216 |
| Бренд | Vortex |
| Вес | 195 г кг |
| Габарити упаковки | 12,5 х 11 х 7 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина прицілу | 73,6 мм |
| Додаткові характеристики | Не рекомендується використовувати із призматичними прицілами |
| Діаметр передньої лінзи | 22 мм |
| Цвет | Black |
| Комплектация | Гвинт під шестигранний ключ Планка Серветка Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кріплення в комплекті | З кріпленням |
| Максимальна кратність, х | 3 |
| Материал | Авіаційний алюміній 6061-T6 |
| Особенности | Водонепроникна, ударостійка конструкція |
| Посадкове місце (діаметр кілець) | 30 мм |
| Подсветка прицельной марки | Відсутне |
| Розділ | Приціли |
| Тип прицілу | Збiльшувач |
| Штрихкод | 843829101370 |
- Цена: 15 899 ₴


