




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Назначение | Трекинговые |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Оливковый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929212 |
| Бренд | High Peak |
| Вес | 4,2 кг кг |
| Габарити | 285 x 240 x 130 см |
| Габарити упаковки | 54 х 17 х 17 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø7,9 мм |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вместимость | Чотиримісні |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Штрихкод | 4001690100861 |
- Цена: 4 080 ₴




