




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Назначение | Кемпинговые |
| Форма | Тунель |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929225 |
| Бренд | Outwell |
| Вес | 16,4 кг кг |
| Высота | 210 см |
| Внутрішній намет | Дихаючий 100% поліестер |
| Габарити | 440 х 250 х 210 см |
| Габарити упаковки | 80 x 36 x 36 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Зовнішній тент | Outtex® 4000 Select, 100% поліестер, 4000 мм вод. ст. |
| Каркас | Надувні опорні балки 9 psi / 0,6 bar + дуга зі скловолокна Ø8,5 мм |
| Комплектация | Внутрішній намет, зовнішній тент, сумка-чохол для транспортування, дуга, кілочки, відтяжки, насос, інструкція |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | В'єтнам |
| Вместимость | Тримісні |
| Покриття підлоги | Водонепроникний двошаровий 100% поліетилен |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Компресійна сумка |
| Штрихкод | 5709388109750 |
- Цена: 23 436 ₴




