




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Назначение | Кемпинговые |
| Форма | Тунель |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929226 |
| Бренд | Outwell |
| Вес | 21,2 кг кг |
| Габарити | 470 х 290 х 215 см |
| Габарити упаковки | 73 x 35 x 35 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø8,5 / Ø11 / Ø12,5 мм |
| Цвет | Navy Night |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Вместимость | Чотиримісні |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Компресійна сумка |
| Штрихкод | 5709388109675 |
- Цена: 23 400 ₴




