




Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Назначение | Кемпинговые |
| Форма | Тунель |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929227 |
| Бренд | Outwell |
| Вес | 23,7 кг кг |
| Габарити | 510 х 350 х 215 см |
| Габарити упаковки | 72 x 34 x 34 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø8,5 / Ø11 / Ø12,5 мм |
| Цвет | Navy Night |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Вместимость | П'ять місць і більше |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Компресійна сумка |
| Штрихкод | 5709388109682 |
- Цена: 27 300 ₴




