




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дошка для прасування Rolser K-TRES Blanco/Negro (K03015-2064) має найбільшу робочу поверхню серед колекції Rolser, що дозволяє попрасувати речі без зайвих пересувань. Перфорована основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату. Більш ефективне прасування забезпечується тришаровим бавовняним чохлом, який відбиває тепло та пар. Підставка під праску або парогенератор містить гнучкий тримач проводу. Модель регулюється по висоті в одинадцяти положеннях і обладнана автоматичним фіксатором. Трубчасті ніжки надають конструкції стійкості та легко кріпляться до дошки в складеному стані, що унеможливлює її випадкове відкриття.
Особливості:
- Загальний розмір у складеному стані - 166 х 43 х 7 см.
- Розмір прасувальної поверхні - 120 х 38 см.
- Розмір підставки під праску - 38 х 26 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 58 до 99 см.
- Загальна вага - 6,81 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Регулювання по висоті в 11 положеннях з автоматичною фіксацією.
- Гнучкий тримач проводу.
- Захист від випадкового закриття при використанні.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø25 мм з антикорозійним покриттям.
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Тип | Гладильная доска |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929366 |
| Бренд | Rolser |
| Вес | 6,81 кг кг |
| Высота | Від 58 до 99 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Декорування | Двоколірні моделі |
| Цвет | Blanco/Negro |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Материал | Металл |
| Особенности | Тримач проводу<br /> Підставка для парогенератора<br /> Основа з металевою сіткою<br /> Регулювання за висотою |
| Размер | 120 x 38 см |
| Розміри у складеному вигляді | 166 х 43 х 7 см |
| Штрихкод | 8420812910878 |
- Цена: 5 053 ₴


