




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Легкий одношаровий тримісний купольний намет High Peak Beaver 3 Black (10320) відмінно підійде для нескладних походів та короткострокового відпочинку на природі в теплу пору року. Широке спальне місце забезпечує комфортний сон після активного дня. Вентиляційні отвори та москітна сітка на вході забезпечать приплив свіжого повітря та захист від настирливих комах. Внутрішні кишені та фіксатор для ліхтаря доповнюють намет.
Особливості:
- Захищений від негоди вхід із навісом.
- Верхні вентиляційні отвори.
- Москітна сітка на верхній частині дверей.
- Внутрішні кишені для дрібних речей.
- Кріплення для ліхтаря.
- Блискавки SBS.
- Герметичні шви.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Назначение | Трекинговые |
| Форма | Полусфера |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929533 |
| Бренд | High Peak |
| Вес | 2,6 кг кг |
| Вага в упаковці | 2,9 кг |
| Высота | 120 см |
| Внутрішній намет | Немає |
| Габарити | 200 х 180 х 120 см |
| Габарити упаковки | 57 x 15 x 11 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній тент | 190T Polyester PU, 1500 мм вод. ст. |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø7,9 мм, сталеві стійки Ø16 мм |
| Цвет | Black |
| Комплектация | Намет, сумка на блискавці для перенесення, вертикальні стійки, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція |
| Конструкция | Одношарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вместимость | Тримісні |
| Покриття підлоги | Polyethylene (поліетилен) |
| Сезон | Літні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка на блискавці для перенесення |
| Штрихкод | 4001690103206 |
- Цена: 2 730 ₴



