

Описание
Характеристики
Информация для заказа
High Peak Mistral Light Grey/Dark Grey/Blue (10015) - стійкий пляжний тент практичного сірого кольору. Він забезпечує гарний захист від небажаного вітру та сторонніх очей. Досить проста установка займає лічені хвилини. Тент встановлений біля намету дозволяє розмістити за ним кемпінгову кухню та обідній стіл. У комплекті йде сумка на блискавці для компактного зберігання та транспортування.
Особливості:
- Ідеально підходить для використання в кемпінговому таборі, на пляжі або саду для захисту від вітру.
- Смуга із прозорого ПВХ у верхній частині тенту.
- Проста установка завдяки чотирьом сталевим опорам.
- Відтяжки та кілочки йдуть у комплекті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929540 |
| Бренд | High Peak |
| Вес | 2,6 кг кг |
| Вага в упаковці | 2,9 кг |
| Высота | 140 cм |
| Габарити | 500 х 140 см |
| Габарити упаковки | 56 х 16 х 16 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній тент | 190T Polyester |
| Каркас | Сталеві стійки Ø16 мм |
| Цвет | Light Grey/Dark Grey/Blue |
| Комплектация | Тент, сталеві стійки, сумка на блискавці для перенесення, кілочки, відтяжки, інструкція |
| Конструкция | Одношарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Назначение | Пляжні |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Тенти |
| Упаковка | Сумка на блискавці для перенесення |
| Штрихкод | 4001690100151 |
- Цена: 2 340 ₴

