



High Peak Rapid 80 Aluminium/Dark Grey (10139) - пляжний намет, що вражає своїм простим і швидким складанням. Дві дуги однакової довжини полегшують установку намету, яку з легкістю зможе виконати навіть одна людина. Нова конструкція забезпечує просторе місце всередині та тінь. Зовнішній матеріал із міцної тканини з алюмінізованим покриттям забезпечує максимальний захист шкіри від УФ-випромінювання. Сітчасті панелі, що закриваються, забезпечують достатню циркуляцію повітря та запобігають накопиченню тепла в пляжному укритті. Якщо занадто вітряно або ви хочете захистити себе від сторонніх очей, можна просто закрити ці ділянки фіранками. Внутрішня кишеня використовується для зберігання необхідних речей. Чотири кишені для піску утримують намет на ґрунті, а під час сильного вітру відтяжки з пластиковими кілочками забезпечують більш надійну фіксацію.
Особливості:
- Окремостояча конструкція.
- Чотири кишені для піску.
- Добре помітні відтяжки.
- Сітчасті вентиляційні панелі проти накопичення тепла.
- Фіранки на сітчастих вентиляційних панелях.
- Тканина з алюмінізованим покриттям із внутрішньої сторони.
- Фактор захисту від УФ-випромінювання UV80 (UV Standard 801).
- Швидка установка навіть однією людиною.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Форма | Полусфера |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929543 |
| Бренд | High Peak |
| Вес | 1,75 кг кг |
| Вага в упаковці | 1,93 кг |
| Высота | 130 см |
| Внутрішній намет | Немає |
| Габарити | 150 х 200/160 х 130 см |
| Габарити упаковки | 48 х 10 х 10 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній тент | 190T Polyester Alu PU |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø7,9 мм |
| Комплектация | Намет, чохол для перенесення, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція |
| Конструкция | Одношарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вместимость | Двомісні |
| Покриття підлоги | Polyethylene (поліетилен) |
| Назначение | Пляжні |
| Сезон | Літні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Чохол для перенесення |
| Штрихкод | 4001690101394 |
- Цена: 3 480 ₴

