



-
Акумуляторний плиткоріз WORCRAFT CTS-S20Li - мобільний і автономний інструмент для різання керамічної, тротуарної, мармурової та гранітної плитки, а також інших заготовок з подібних матеріалів.
Три положення робочої платформи і направляюча планка з кутовим упором дають змогу задати необхідні параметри різу, налаштувавши кут і нахил під ваші завдання.
Водяне охолодження запобігає перегріванню і дає змогу працювати довше без паузи на охолодження диска і деталі, також це добре впливає на якість різу.
ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ
- Розмір робочого столу 365×390 мм
- Діаметр диска 110 мм
- Швидкість обертання 3800 об/хв
- Глибина пропилу з кутом 90°/45° - 24/16 мм
- Водяне охолодження
- Похила платформа
- Направляюча планка
- Кутовий упор
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ І ПРОДУКТИВНІСТЬ
- Робочий стіл розміром 365×390 мм і відсутність бортів дають змогу працювати навіть із великими заготовками.
- Діаметр диска 110 мм дозволяє різати заготовки товщиною до 24 мм під кутом 90° і до 16 мм під кутом 45°.
- Висока швидкість обертання диска забезпечує максимально швидке виконання завдань.
- Мокрий різ дає змогу виконувати роботу більш швидко й акуратно, без сколів і пилу.
ТОЧНІ ПАРАМЕТРИ РІЗУ
- Похила платформа має три положення і дає змогу легко встановити необхідний кут для різу.
- Паралельна направляюча планка дає можливість відрізати шматок заготовки обраної ширини з максимальною точністю.
- Кутовий упор з точною шкалою для регулювання кута повороту заготовки під час виконання різу.
НАДІЙНІСТЬ І БЕЗПЕКА
- Міцний корпус з якісного ABS пластику забезпечує стійкість до фізичних ушкоджень.
- Тришарове захисне покриття лаком якоря інструмента надійно захищає від часток пилу, запобігаючи замиканню.
- Захисний кожух убезпечить оператора від пошкоджень дрібними абразивними частинками, які можуть розлітатися під час роботи.
АКУМУЛЯТОРНІ БАТАРЕЇ ТА ЗАРЯДНІ ПРИСТРОЇ
Батареї найвищого класу ефективності А+++ з максимально тривалим терміном експлуатації.
- Індикатори на корпусі батареї дають можливість стежити за рівнем заряду.
- 500 циклів повного заряду/розряду батареї.
- 4 ступені захисту: від перерозряду і перезаряду, перегріву і короткого замикання.
- Розумний контроль поетапної зарядки в платі управління батареї.
Зарядні пристрої мають високий струм заряджання і підвищений ККД завдяки імпульсному джерелу живлення - це дає змогу максимально прискорити процес заряджання, без шкоди для терміну служби батарей.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- Акумуляторний плиткоріз CTS-S20Li;
- відрізний диск;
- направляюча планка;
- кутовий упор;
- захисний кожух;
- гайкові ключі;
- інструкція;
- гарантійний талон.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Worcraft |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.2 мм |
| Максимальный диаметр диска | 115 мм |
| Состояние | Новое |
| Угол реза | 45 град. |
| Число оборотов холостого хода | 3800 об/мин |
| Общие параметры | |
| Вес | 3.5 кг |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 422 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Длина стола | 305 мм |
| Ширина стола | 335 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Макс. висота різу при 45° | 16 мм |
| Макс. висота різу при 90° | 24 мм |
- Цена: 3 650 ₴

