



Описание
Характеристики
Информация для заказа
- ПОВНІСТЬ АВТОМАТИЧНОЇ ПНЕВМАТИЧНОЇ ГВИНТІВКИ ТА ПНЕВМАТИЧНОГО ПІСТОЛЕТА В ОДНОМУ - конвертація між знімним/регульованим прикладом і подовжувачем ствола
- ФУТУРИСТИЧНИЙ ДИЗАЙН - З щільною зоною захоплення, що підкреслює біло-чорний вигляд ST-1
- ПОДВІЙНА СИЛОВА УСТАНОВКА СО2 – перекидає BBs до 430 fps
- ОБЕРІТЬ СВОЮ ДІЮ - Легко перемикайтеся між повним і напівавтоматичним режимами
- ВИСОКА ЄМНІСТЬ – Магазин вміщує понад 300 BB
- ВКЛЮЧАЄ ПРИЦІЛ RED DOT
- AIRPOWER ПРИГОДИ - Почніть з CROSMAN
| Бренд | Кросман |
|---|---|
| колір | Мульти |
| раунди | 300 |
| Вага товару | 7 фунтів |
| Тип живлення пневматичної зброї | CO2 |
| Матеріал рами | Пластик |
| Розміри продукту | 24" Д x 3" Ш x 12" В |
| Розміри упаковки товару Д х Ш х В | 23,4 x 13,5 x 2,9 дюймів |
| Вага упаковки | 3,67 кілограма |
| Бренд | Кросман |
| Опис гарантії | Обмежений 1 рік |
| Назва моделі | CFAST1X |
| матеріал | Змішувати |
| Запропоновані користувачі | "" |
| Кількість предметів | 1 |
| Виробник | Корпорація Crosman |
| Номер частини | CFAST1X |
| Стиль | Пневматична гвинтівка BB з двигуном CO2 |
| Включені компоненти | Пневматична гвинтівка BB Crosman CFAST1X Full Auto ST-1 із CO2-живленням, прицілом Red Dot і модульним прикладом |
| Розмір | Один розмір |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crosman |
| Страна производитель | США |
| Калибр | 4.5 мм |
| Количество зарядов | 12 |
| Начальная скорость | 190 м/сек |
| Тип | С сжатым газом СО2 |
| Общие | |
| Вес | 1.68 кг |
- Цена: 19 035 ₴

