
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні особливості Scheppach для CS 55 (4901802701)
- Надійність, перевірена часом
- Висока якість продукції
- Оптимальна цінова політика
- Вага Вага: 0.33 кг
- Довжина 1400 мм
- Тип товару напрямні шини
- Клас напівпрофесійний
Комплект поставки Scheppach для CS 55 (4901802701)
- Напрямна шина Scheppach для CS 55 (4901802701)
- Документація
- Упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Scheppach |
| Вес | 5.3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Питание | Аккумулятор |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная глубина пропила | 55 мм |
| Максимальный диаметр диска | 160.0 |
| Диаметр посадочного отверстия | 20 мм |
| Максимальное количество оборотов | 4300 |
- Цена: 2 399 ₴

