



Мачете АиР "Іцил" вражаючий ніж з великим клинком змінної ширини, з товщиною обуха 6 мм. Жорсткість клинка посилена додатково чотирма долями. На обуху клинка від середини до п'яти клинка є фальшлезо, завдяки чому центр ваги перенесений ще ближче до вістря ножа для більшої ефективності рубають ударів. Це ж фальшлезо ідеально рубає кістки при обробленні туші.
Рукоять досить велика, зручна для рубки форма, має на навершії спеціальний отвір для темляка. Цей ніж можна брати в багажник автомобіля замість звичайного топірця при вилазках на природу, йому немає рівних при необхідності нарубати гілок під колеса застряглої машини і при облаштуванні місця для стоянки.
Клинок мачете "Іцил" виконаний зі сталі 50Х14МФ, яка часто застосовується для виробництва ріжучого інструменту в медичній і харчовій промисловості, вона повинна відповідати високим вимогам корозійної стійкості. Сталь 50Х14МФ після загартовування і низького відпустки має високу стійкість проти виразкової корозії в хлорвмісних середовищах. Дану сталь застосовує ряд великих виробників. При гарній термообробці з неї виходять тверді і міцні клинки, добре тримають заточку.
Рукоять мачете "Іцил" - велика, має комфортну для рубки форму та спеціальний отвір для темляка. Ніж має в комплекті піхви зі шкіри з кріпленням, які гарантують безпечне транспортування і зберігання ножа, не боячись пошкодити одяг або порізатися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аїр |
| Країна виробник | США |
- Ціна: Ціну уточнюйте

