


Акумуляторний двошвидкісний дриль-шуруповерт Felisatti Д А-12В F19002, найкомпактніший у своєму класі. Модель з безщітковим двигуном оптимально збалансована за вагою, розмірами та потужністю для виконання великих обсягів робіт з кріпленням, свердління отворів та виконання супутніх робіт. Li-ion тунельний акумуляторний блок забезпечує компактність виконання, мала вага та великий запас енергії. Використання безщіткового двигуна з цифровим керуванням дозволило отримати енергетичні характеристики машини, що перевершують характеристики дрилів-шуруповертів з колекторним приводом з батареями напругою 14,4 В, за рахунок вищої енергоефективності (вище на 30%). Це дозволяє виконувати більше роботи на одному заряді і таким чином заощаджувати ресурс роботи акумулятора.
Основні особливості моделі:
- Висока енергоефективність, продуктивність, потужність та надійність завдяки безщітковому приводу з цифровим керуванням.
- Економічне використання акумуляторного ресурсу за рахунок високого ККД приводу.
- Двошвидкісний редуктор.
- Управління швидкістю обертання натисканням на курок.
- Надкомпактний розмір та зменшена вага дозволяють використовувати дриль-шуруповерт для роботи в обмежених умовах.
- Індикатор рівня залишкового заряду.
- Моноблочна безтрансформаторна годинна зарядка.
- Укорочений безключовий патрон.
- Зручна гумова рукоятка.
- Зручно розташоване потужне підсвічування робочої зони.
Тип двигуна
безщітковий
Тип акумулятора / напруга / ємність
Li-ion / 12В / 2Ач
Частота обертання патрона на холостому ході 1/2 швидкість
0-420/0-1450 об/хв
Максимальний момент
36 Нм
Кількість ступенів регулювання моменту затягування
20+1
Максимально рекомендований діаметр свердління у металі
10 мм
Максимально рекомендований діаметр свердління у деревині
26 мм
Реверс
є
Підсвічування робочої зони
є
Маса, згідно з процедурою ЕРТА
849 грам (з акумулятором)
Час заряджання акумулятора 2Ач
1 година
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Felisatti |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 420 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 12 |
| Диаметр сверления | дерево: 21 мм; сталь: 10 мм |
| Крутящий момент | 10 Нм |
| Наличие реверса | Да |
| Наличие уровня | Да |
| Напряжение питания | 230 В |
| Объем | 0,005198 |
- Цена: 4 248 ₴

