

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Генератор бензиновий CGM 6000SPA 5,4 кВт - це однофазний професійний агрегат, який працює від бензину. Використовується електричний генератор як для основних, так і для резервних джерел електроенергії. Такий агрегат є незамінною річчю в медичних установах, сільському господарстві, освітніх установах і в побутових умовах.
Генератор має 4-х тактний двигун, який працює на бензині. Потужність двигуна досягає 5 кВт (номінальна), а максимальний показник може бути 5,4 кВт. Об'єм двигуна становить 420 куб.см. Бак для палива вміщує 25 л.
| Країна виробник | Італія |
|---|---|
| Довжина | 81 см |
| Кількість фаз | 1 |
| Паливо | бензин |
| Потужність | 5,4 Вт |
| Ширина | 52 см |
| Тип | бензиновий |
| Виробник | CGM |
| Висота | 55 см |
| Запуск | автоматичний |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CGM |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип топлива | Бензин |
- Цена: 31 350 ₴

