

|
Компактний та легкий мережевий дриль-шуруповерт FELISATTI ДШ-10/260Е виконує весь спектр шуруповертних та свердлувальних робіт – замінює акумуляторні аналоги, за умови доступності електроживлення. Має ергономічний та високоміцний корпус. Наявність реверсу спрощує виведення свердла, що застряг у матеріалі. Для обмеження зусилля закручування, дриль-шуруповерт FELISATTI ДШ-10/260Е оснащений обмежувачем максимального моменту, що крутить, з 20 ступенями регулювання. Електронний вимикач дозволяє плавно регулювати частоту обертання в діапазоні 0-800 об/хв. Рукоятка має гумові накладки для надійної фіксації інструменту в руці. Найбільший момент, що крутить, становить непогані 25 Нм. Найбільший діаметр отворів у дереві, який дозволяє робити цей дриль-шуруповерт, становить 20 мм. Швидкозатискний патрон дозволяє використовувати свердла для роботи з металу з хвостовиком до 10мм у діаметрі. На інструменті встановлено прогумований морозостійкий мережевий провід марки DIN VDE H05RN-F.
Характеристики:
|
|---|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Felisatti |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 1350 об/мин |
| Максимальный крутящий момент | 30 H*m |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 1 406 ₴

