


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сейф автомобільний GN 13K підходить для розміщення та зберігання коштовностей в автомобілях чи будь-яких інших невеликих нішах.
Сейф має товщину корпусу 2 мм та товщину дверей 4 мм. Двері надійно замикаються за допомогою ключового замку L&F ENV 1300 class A. На корпусі передбачені отвори для кріплення сейфів.
Основні параметри сейфа GUTE GN 13K:
- товщина корпусу 2 мм; товщина дверей 4 мм;
- ключовий сейфовий замок;
- можливий монтаж сейфа за допомогою анкерного кріплення;
- комплектація: паспорт, інструкція, 2 ключі, килимок.
Зовнішні розміри ШхВхГ (мм)250x130x140 мм
Вага, кг3,5
Колірсірий
Тип замкумеханічний (у комплекті 2 ключі)
ВиробникGUTE
Гарантія на сейф5 років
Гарантія на замок1 рік
Покриттяпорошкове
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Güte |
| Страна производитель | Украина |
| Тип замка | Электронный кодовый |
| Толщина двери | 4 мм |
| Толщина стенок | 4 мм |
| Цвет | Серый |
| Общие | |
| Вес | 19.5 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Количество отверстий для крепления | 4 |
| Внешние размеры | |
| Внешняя высота | 200 мм |
| Внешняя глубина | 350 мм |
| Внешняя ширина | 440 мм |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя высота | 192 мм |
| Внутренняя глубина | 299 мм |
| Внутренняя ширина | 432 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 230 ₴

