




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дошка для прасування Rolser K-22 Black Tube Plomo (K06016-2087) - якісний продукт з сучасним дизайном та широким функціоналом. Перфорована основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату. Більш ефективне прасування забезпечується тришаровим бавовняним чохлом, який відбиває тепло та пар. Підставка під праску стійка до високих температур. Модель регулюється по висоті в десятьох положеннях і обладнана автоматичним фіксатором. Трубчасті ніжки надають конструкції стійкості та легко кріпляться до дошки в складеному стані, що унеможливлює її випадкове відкриття.
Особливості:
- Загальний розмір у складеному стані - 166 х 42 х 8 см.
- Розмір прасувальної поверхні - 120 х 38 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 60 до 94 см.
- Загальна вага - 6 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Стійка до впливу високих температур.
- Регулювання по висоті в 10 положеннях з автоматичною фіксацією.
- Захист від випадкового закриття при використанні.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø25 мм з антикорозійним покриттям чорного кольору.
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Тип | Гладильная доска |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930457 |
| Бренд | Rolser |
| Вес | 6 кг кг |
| Высота | Від 60 до 94 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Цвет | Plomo |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Материал | Металл |
| Особенности | Підставка для праски Основа з металевою сіткою Регулювання за висотою |
| Размер | 120 x 38 см |
| Розміри у складеному вигляді | 166 х 42 х 8 см |
| Штрихкод | 8420812975464 |
- Цена: 5 799 ₴





