




Дошка для прасування Rolser K-Surf Black Tube Negro (K07002-1023) - інноваційний дизайн та широкий функціонал з турботою про природу. Виготовлена із переробленого технічного полімеру з додаванням металевих мікрочастин. Перфорована основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату та підвищує стійкість до впливу високої температури. Модель регулюється по висоті в одинадцяти положеннях і обладнана автоматичним фіксатором. Сталеві ніжки з антикорозійним покриттям чорного кольору мають пластикові накладки, які запобігають ковзанню та зменшують шум. Чохол дошки виконаний зі стовідсоткової бавовни з флісовою підкладкою та спеціальним захисним покриттям. Дошка для прасування Rolser K-Surf Black Tube Negro (K07002-1023) комплектується окремою силіконовою підставкою під праску.
Особливості:
- Загальний розмір у складеному стані - 149 х 44,5 х 7,5 см.
- Розмір прасувальної поверхні - 130 х 37 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 58 до 96 см.
- Загальна вага - 6 кг.
- Виготовлена із технічного полімеру з додаванням металевих мікрочастин.
- Стійка до високих температур.
- Окрема силіконова підставка під праску (входить в комплект).
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Регулювання по висоті в 11 положеннях з автоматичною фіксацією.
- Захист від випадкового закриття при використанні.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø16 мм з антикорозійним покриттям чорного кольору.
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Тип | Гладильная доска |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930458 |
| Бренд | Rolser |
| Вес | 6 кг кг |
| Высота | Від 58 до 96 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Цвет | Negro |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Материал | Термопластик + сталь |
| Особенности | Підставка для праски<br /> Перфорована основа <br /> Регулювання за висотою |
| Размер | 149 х 44,5 см |
| Розміри у складеному вигляді | 149 х 44,5 х 7,5 см |
| Штрихкод | 8420812980215 |
- Цена: 6 799 ₴





