
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Споживана потужність 1100 Вт
Живлення Мережа 220В
Виробник Edon
Гарантійний термін 12 міс
Робочий тиск 8 бар
Тип поршневого компресора з прямим приводом
Об'єм ресивера 10 л
Кількість циліндрів 2
Продуктивність компресора 76 літр/хв
Додаткові функції
Регулювання тиску Так
Система автоматичного захисту Так
Повітряний фільтр Так
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Edon |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество колес | 2 шт |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 3000 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 12 |
| Количество манометров | 2 ед |
| Количество цилиндров | 2, стальных |
| Мощность | 4/3000 |
| Напряжение питания | 230 В |
| Объем | 0,190000 |
| Тип двигателя | асинхронный однофазный |
| Тип привода | коаксиальный |
- Цена: Цену уточняйте

