
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гарантія 2 роки
Комплектація :
відбійний молоток Edon ED-95A
піку та зубило
маслянка для хвостовиків
тубуси для пік
ключ
бічна ручка
кейс для зручного та безпечного транспортування інструменту
інструкція з експлуатації для детального ознайомлення з роботою інструменту
гарантійний талон на сервісне обслуговування
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
|---|---|
| Поставляється | У металевому кейсі |
| Кількість ударів | 3000 уд/хв |
| Тип патрона | HEX (шестигранний) |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Вага | 20 кг |
| живлення | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Фіксація клавіші увімкнення | є |
| Тип | Відбійний молоток |
| Наявність гумових накладок | Так |
| Тип харчування | Мережевий |
| Сила удару, Дж | 45 Дж |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Edon |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | SDS-HEX |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 1050 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Объем | 0,003621 |
| Частота удара | 1400 уд/мин |
| Энергия удара | 42 Дж |
- Цена: Цену уточняйте

