

Описание
Характеристики
Информация для заказа
особливості:
- Ідеальний вибір там, де потрібне продуктивне та точне різання
- Довжина поздовжнього пропилу – 545 мм; висота різу - 80 мм по прямій та 55 мм під кутом 45°
- Двигун потужністю 1800 Вт з високим крутним моментом і відмінною здатністю до перевантажень
- Точність – це просто: міцний сталевий стіл забезпечує стійкість під час роботи
- Подовження робочої поверхні до 265 мм для збільшення діапазону різання
- Постачається з міцною та надійною металевою підставкою, що забезпечує стійкість.
Технічні характеристики:
- Діаметр пильного диска: 254 мм
- Регулювання кута нахилу: 45°Л/0°П
- Розмір столу: 555 x 555 мм
- Діам. отвори пильного диска: 30 мм
- Номінальна вхідна потужність: 1800 Вт
- Розміри інструменту (ширина x довжина x висота): 690 x 620 x 1000 мм
- Частота обертання на холостому ході: 4300 Про/хв.
- Висота різання 90 °: 80 мм
- Висота різання 45 °: 55 мм
- Вага: 24,4 кг
- Макс. ширина пиляння вправо: 545 мм
Тип
ВидНастільна
Потребляемая мощность
Частота холостого хода4300 об/хв
Диаметр пильного полотна
Вес
Гарантия36 місяців
Размеры690 x 620 x 1000 мм
Комплект поставки:
- Розпилювальний стіл Bosch Professional GTS 254
- Пиляльний диск 254x30 мм
- Картонна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Тайвань |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Общие параметры | |
| Вес | 35 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 343.0 |
| Ширина | 775.0 |
| Длина стола | 584 мм |
| Длина | 768.0 |
| Ширина стола | 759 мм |
- Цена: 21 252 ₴
- Способ упаковки: Заводская

