
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні особливості
- Система захисту акумуляторів Electronic Cell Protection (ECP)
- Кручення шурупів до M 14
- Електронне регулювання обертів
- М'яка ручка
- Світлодіодна підсвітка
- Реверс
- Зручна кліпса на ремінь
- Компактні розміри
| Патрон | внутрішній шестигранник |
|---|---|
| Номінальна кількість оборотів | 0 - 2.800 хв. -1 |
| Частота ударів | 0 – 3.600 хв. -1 |
| Макс. обертаючий момент: | 160 Нм |
| Діаметр шурупів | М 6 – М 14 |
| Акумулятор | 18 В/ 2,0 Ач Li-ion |
| габаритні розміри | |
| довжина | 145 мм |
| висота | 241 мм |
| Вага | 1,4 кг |
Комплектація Bosch GDR 180-LI
- кліпса на ремінь
- 2 акумуляторні блоки 2,0 Ач
- зарядний пристрій GAL 18V-40
- кейс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Малайзия |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
- Цена: Цену уточняйте
- Способ упаковки: Заводская

