

-
Свердловинний насос Powercraft 4S 1000-9750 розрахований на викачування чистої рідини зі свердловин або колодязів малого діаметра, але великої глибини. Він характеризується простою і надійною конструкцією, що має відмінні робочі характеристики і низьку експлуатаційну витрату.
Комплектація:
Насос занурювальний; Інструкція з експлуатації; гарантійний талонГарантійний термін (міс)12
Країна виробникНімеччина
Характеристики
ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Видзанурювальний
Призначеннядля колодязя/для свердловини
Типсвердловинний
Класпобутовий
ПАРАМЕТРИ РОБОТИ
Висота напору, м 97
Діаметр патрубка/з'єднання 1"
Максимальна глибина занурення 50 м
Продуктивність 3000 л/год
Тип рідини для чистої води
ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВИГУНА
Потужність, кВт 1 кВт
живлення від мережі
КОНСТРУКЦІЯ ТА ОСОБЛИВОСТІ
Довжина кабеля 10 м
Клас ізоляції B
Матеріал корпуса нержавіюча сталь
Принцип дії шнековий
Ступінь захисту IP68
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТОВАР
Вага, кг)10.9
габаритні розміри610x115x140 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Powercraft |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 320 мм |
| Длина | 492 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимальный напор | 11.5 м |
- Цена: Цену уточняйте

