
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Тип | Свердловинний |
|---|---|
| Клас | Побутовий |
| Вид | Заглибний |
| Призначення | Для колодязя, Для свердловини |
| Живлення | Від мережі (220 В) |
| Потужність | 752 Вт |
| Тип води | Для чистої води |
| Висота напору | 70 м |
| Діаметр патрубка | 1 1/4" |
| Максимальний розмір частинок у воді | 2 мм |
| Максимальна глибина занурення | 50 м |
| Продуктивність | 30 л/хв |
| Принцип дії | Шнековий |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Довжина кабелю живлення | 10 м |
| Механічне ущільнення | Керамографіт |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додатково | Режим роботи: тривалий S1 Холостий хід: 2850 обертів / хв Клас ізоляції: В Різьба нагнітає патрубка (Dn): G1.25-B Максимальний струм: 4А |
| Комплектація | Занурювальний свердловинний насос; Картонна коробка; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон |
| Габарити | 71 х 543 мм |
| Вага | 7.4 кг |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| - | М2 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Powercraft |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 320 мм |
| Длина | 492 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимальный напор | 11.5 м |
- Цена: Цену уточняйте

