


Описание
Характеристики
Информация для заказа
| ЖИВЛЕННЯ | 20В |
| ТИП ДВИГУНА | Колекторний |
| НАПРУГА АКУМУЛЯТОРА (В) | 20 |
| МІСТКІСТЬ АКУМУЛЯТОРА (А\ГОД) | 2 |
| ТИП ОХОЛОДЖЕННЯ | Повітряний |
| ПЛАВНИЙ ПУСК | Немає |
| МИТТЄВА ЗУПИНКА ЛАНЦЮГА | Немає |
| АВАРІЙНЕ ГАЛЬМО | Немає |
| АВТОМАТИЧНЕ ЗМАЩУВАННЯ ЛАНЦЮГА | Немає |
| СИСТЕМА НАТЯГУ ЛАНЦЮГА | Ключова |
| КІЛЬКІСТЬ БАТАРЕЇ ДЛЯ РОБОТИ | 1 |
| МАКСИМАЛЬНА ШВИДКІСТЬ ЛАНЦЮГА (М/С) | 7 |
| МАКСИМАЛЬНА ШВИДКІСТЬ ЛАНЦЮГА (ОБ.ХВ) | 3200 |
| КРОК ЛАНЦЮГА | 1/4 |
| ДОВЖИНА ШИНИ (ММ) | 100 |
| ОБ'ЄМ МАСЛЯНОГО БАКА (МЛ) | Немає |
| ВАГА (КГ) | 1,3 |
| КОМПЛЕКТАЦИЯ TEX.AC ТАOE-S4 | |
| АКУМУЛЯТОРНА БАТАРЕЯ | 1шт. |
| ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ | 1шт. |
| ШИНА | 1шт. |
| ЛАНЦЮГ | 1шт. |
| ПЛАСТИКОВИЙ КЕЙС | Має |
| ЄМНІСТЬ ІЗ ОЛІЄЮ ДЛЯ ЛАНЦЮГА | Має |
| ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ | Має |
| ГАРАНТІЙНИЙ ТАЛОН | Має |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Texas |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Питание | Аккумулятор |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Дополнительные функции | |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 153 мм |
| Глибина різання в деревині | 28 мм |
| Длина | 435 мм |
| Параллельный упор | Да |
| Пильний диск | 89 х 10 мм |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Ширина | 137 мм |
- Цена: 800 ₴

