

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дискова пила CS2000 Felső - багатофункціональний надійний інструмент, призначений для виконання розпилів у деревині під різними кутами. Інструмент оснащений потужним 2000 Вт електромотором і розрахований на роботу з 185 міліметровими твердосплавними пильними дисками. Головною особливістю циркулярки є можливість роботи у стаціонарному положенні у перевернутому стані.
Циркулярна пилка CS2000 Felső ідеально підійде для використання на будівництві та в домогосподарстві. Завдяки невеликій вазі та розмірам, пила зручна для торцювання та поздовжнього розпилу заготовок з деревини. Діаметр диска 185 мм дозволяє працювати з найпоширенішими габаритами пиломатеріалів.
| Тип | Ручна |
|---|---|
| Вид | Дискова по дереву |
| Клас | Побутовий |
| Живлення | Мережа |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга | Мережа 220 В |
| Посадковий діаметр диска | 20 мм |
| Діаметр диска | 185 мм |
| Діапазон регулювання наклону | 0/+45° |
| Максимальні обороти | 5000 об/хв |
| Вага | 3.9 кг |
| Додатково | Довжина мережевого шнура, м: 3 |
| Комплектація | Монтажна пилка Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон; Картонна упаковка. |
| Країна реєстрації бренду | Угорщина |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| - | М1 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Felso |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Параллельный упор | Да |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Дополнительные функции | |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 153 мм |
| Глибина різання в деревині | 28 мм |
| Длина | 435 мм |
| Пильний диск | 89 х 10 мм |
| Ширина | 137 мм |
- Цена: Цену уточняйте

