


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики:
Мережа 220 В
Потужність 1650 Вт
Діаметр диска, мм 165
Макс. глибина пропилювання під кутом 90°, мм 59
Макс. глибина пропилювання під кутом 45°, мм 42
Кут нахилу диска, °45
Можливість стаціонарного кріплення немає
Оберти холостого ходу, об/хв 6000
Діаметр отвору, мм 20
Регулювання обертів немає
Наявність лазера немає
Підсвітка немає
Плавний пуск
Захист від випадкового пуску так
Підтримка постійних обертів під навантаженням
Наявність кейса немає
Вага, кг 5.3
Рейки 2 шт. по 1м
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEX |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Параллельный упор | Да |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Дополнительные функции | |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 153 мм |
| Глибина різання в деревині | 28 мм |
| Длина | 435 мм |
| Пильний диск | 89 х 10 мм |
| Ширина | 137 мм |
- Цена: 7 299 ₴

