


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Професійна стаціонарна циркулярна пила LEX LXTSW31 — призначена для розпилювання заготівок із деревини, ДСП, ДВП, ламінату під час проведення ремонтних і будівельних робіт. Вона забезпечує чистий, точний розпил, водночас зберігає маневровість і високу продуктивність. Швидко та зручно можна розпилювати дошки, бруси, деревноволокнисті та деревно-стружкові плити, фанеру, ламінат, а також різного роду полімери та інші багатошарові матеріали за потрібними розмірами.
З використанням пиляльних дисків інших типів сфера застосування цього інструмента істотно розширюється.
Особливості:
- Для виконання кутових розпилів передбачена можливість регулювання нахилу пили до 45 градусів.
- Пила має регулятор глибини розпилювання.
- Точно виставити кут нахилу можна за допомогою спеціальної шкали з позначками.
- Пила має можливість під'єднання до зовнішнього пилососа.
- Знизити вібрації та покращити стійкість допоможуть гумові накладки на опорних ніжках.
- Пила має міцну металеву станину.
- До пили ми можемо під'єднати пилосос, який допоможе видалити тирси та пил, що утворюється під час різання, що дасть змогу підтримувати лад на робочому місці.
Характеристики:
- Живлення — 230 В ~ 50 Гц
- Потужність 3100 Вт
- Максимальна глибина різання 83 мм
- Оберти — 4800 об./хв
- Діаметр диска — 254 мм
- Діаметр отвору — 30 мм
- Товщина диска — 2.8 мм
- Довжина стола — 626 мм
- Ширина стола — 430 мм
Комплект:
- Диск
- Кутова лінійка
- Паралельна напрямна
- Штовхач, підвищить
- Набір ключів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEX |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 153 мм |
| Глибина різання в деревині | 28 мм |
| Длина | 435 мм |
| Пильний диск | 89 х 10 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Подключение пылесборника / пылесоса | True |
| Параллельный упор | True |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Питание | Сеть 220В |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
- Цена: Цену уточняйте

