


Описание
Характеристики
Информация для заказа
| ХАРАКТЕРИСТИКИ TEX.AC ТА-01-502 | |
| МОДЕЛЬ | ТА-01-502 |
| НАПРУГА МЕРЕЖІ (В) | 220 |
| ЧАСТОТА МЕРЕЖІ (ГЦ) | 50 |
| ПОТУЖНІСТЬ (ВТ) | 2000 |
| КІЛЬКІСТЬ ОБОРОТІВ ХОЛОСТОГО ХОДУ (ОБ/ХВ) | 4700 |
| ДІАМЕТР КОЛА (ММ) | 190 |
| ГЛИБИНА ПРОПИЛУ – ПІД КУТОМ 0º (ММ) | 65 |
| ГЛИБИНА ПРОПИЛУ - ПІД КУТОМ 45 º (ММ) | 44 |
| ДОВЖИНА МЕРЕЖЕВОГО КАБЕЛЮ (СМ) | 200 |
| ВАГА, КГ) | 4,2 |
| ГАРАНТІЯ (МІС) | 36 |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ TEX.AC ТА-01-502 | |
| ПИЛЯЛЬНИЙ ДИСК ПО ДЕРЕВУ 190*2,5*20 ММ. | 1 шт. |
| ПАРАЛЕЛЬНИЙ УПОР | Є |
| ІНСТРУКЦІЯ | Є |
| ГАРАНТІЙНИЙ ТАЛОН | Є |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Texas |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Параллельный упор | Да |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Дополнительные функции | |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 153 мм |
| Глибина різання в деревині | 28 мм |
| Длина | 435 мм |
| Пильний диск | 89 х 10 мм |
| Ширина | 137 мм |
- Цена: Цену уточняйте

