



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дошка для прасування Colombo Easy (A122L08W) - базова річ, яка має бути в домашньому господарстві. Виготовлена безпосередньо в Італії, що гарантує високу якість збірки та матеріалів. Металева основа виготовлена у вигляді сітки, для запобігання утворенню конденсату від парових прасок. Чохол виготовлений з полікоттону. Модель має полегшену конструкцію, що спрощує її використання. Стійкість забезпечується завдяки широким ніжкам, які обладнанні накладками для захисту підлогових покрівель.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі та збірка виконані безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 158 x 34 x 4 см.
- Розміри в робочому положенні - 128 x 88 x 34 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 110 х 32 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 53 до 88 см.
- Загальна вага - 3,4 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Матеріал чохла - полікоттон.
- Матеріал підкладки - пінополіуретан високої щільності.
- Регулювання по висоті в 4 положень.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø18 мм з антикорозійним покриттям.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Тип | Гладильная доска |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930511 |
| Бренд | Colombo |
| Вес | 3,4 кг кг |
| Вага в упаковці | 3,9 кг |
| Высота | Від 53 до 88 см |
| Габарити упаковки | 161 х 39 х 9 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Декорування | З візерунком |
| Цвет | white |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Материал | Сталь |
| Особенности | Підставка для праски <br /> Регулювання по висоті<br /> Основа з металевою сіткою |
| Размер | 128 x 88 x 34 см |
| Розміри поверхні для прасування | 110 х 32 см |
| Розміри у складеному вигляді | 158 x 34 x 4 см |
| Штрихкод | 8003186009302 |
- Цена: 1 312 ₴

