



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дошка для прасування Colombo Flamingo (A142L03W) - витвір італійської майстерності, з яким ваш одяг завжди буде виглядати ідеально. Модель обладнана автоматичною фіксацією положень, що значно спрощує її використання. Металева основа виготовлена у вигляді сітки, для запобігання утворенню конденсату від парових прасок. Чохол зі стовідсоткової бавовни органічного походження та має підкладку з пінополіуретану великої щільності. Стійкість забезпечується широкими ніжками, які обладнанні накладками для захисту підлогових покрівель.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 169 x 45 x 6,5 см.
- Розміри в робочому положенні - 142 x 95 x 45 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 120 x 40 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 71 до 95 см.
- Загальна вага - 5,6 кг.
- Тканина чохла виготовлена з бавовни органічного походження.
- Матеріал підкладки - пінополіуретан високої щільності.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Регулювання по висоті в 6 положень з автоматичною фіксацією.
- Опори дошки виготовлені зі сталевої трубки Ø28 мм, а стійки конструкції мають Ø35 мм.
- Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Тип | Гладильная доска |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930512 |
| Бренд | Colombo |
| Вес | 5,6 кг кг |
| Вага в упаковці | 6,1 кг |
| Высота | Від 71 до 95 см |
| Габарити упаковки | 172 х 50 х 10 см |
| Декорування | Однотонні |
| Цвет | Black |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Материал | Сталь |
| Особенности | Підставка для праски <br /> Регулювання по висоті<br /> Основа з металевою сіткою |
| Размер | 142 x 95 x 45 см |
| Розміри поверхні для прасування | 120 x 40 см |
| Розміри у складеному вигляді | 169 x 45 x 6,5 см |
| Штрихкод | 8003186074706 |
- Цена: 2 714 ₴

