



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дошка для прасування Colombo Turbo Vapor (A135L05W) - це надійний, функціональний та сучасний помічник, який спростить процес догляду за вашим одягом. Металева основа виготовлена у вигляді сітки для запобігання утворенню конденсату від парових прасок. Модель обладнана автоматичною фіксацією по висоті. Велика підставка під праску має отвори для плічок та легко вміщує парогенератор.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 173 x 43 x 9 см.
- Розміри в робочому положенні - 153 x 95 x 43 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 120 x 40 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 71 до 95 см.
- Загальна вага - 7,1 кг.
- Регулювання по висоті в 6 положень з автоматичною фіксацією.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Підставка під парогенератор.
- Отвори для плічок.
- Поличка для одягу.
- Тканина чохла виготовлена з бавовни органічного походження.
- Матеріал підкладки - пінополіуретан високої щільності.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø28 мм з антикорозійним покриттям.
- Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Тип | Гладильная доска |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930514 |
| Бренд | Colombo |
| Вес | 7,1 кг кг |
| Вага в упаковці | 7,6 кг |
| Высота | Від 71 до 95 см |
| Габарити упаковки | 176 х 48 х 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Декорування | З візерунком |
| Цвет | white |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Материал | Сталь |
| Особенности | Підставка для праски <br /> Підставка для парогенератора<br /> Регулювання по висоті <br /> Полиця для білизни<br /> Основа з металевою сіткою |
| Размер | 153 x 95 x 43 см |
| Розміри поверхні для прасування | 120 x 40 см |
| Розміри у складеному вигляді | 173 x 43 x 9 см |
| Штрихкод | 8003186003300 |
- Цена: 3 733 ₴

