




Акумуляторний дриль-шурупокрут WT-9360 поєднує в собі високий крутний момент (до 60 Нм) і компактні габарити. Даний інструмент стане відмінним рішенням для монтажу гіпсокартону, зборки дерев'яних конструкцій, а також свердління різноманітних матеріалів.

Безщітковий двигун
Завдяки відсутності колектора, двигун показує ККД близький до 90%, т. як не має механічних втрат і не схильний до зносу. У порівнянні з щітковими аналогами, безщіткова конструкція не схильна до перегріву і іскріння. Висока енергоефективність дозволяє збільшити час роботи на одному заряді батареї до 50%.

Продуктивність
Максимальний крутний момент складає 60 Нм, що дозволяє свердлити отвори аж до 40 мм в деревині крупними перовими свердлами. Наявність двох режимів роботи забезпечує оптимальну швидкість для закручування кріплень (до 500 об/хв.), і свердління різноманітних матеріалів (до 2000 об/хв.).

Функціонал
Електронний регулятор обертів у кнопці пуску, в парі з обмежувачем моменту 21+1, забезпечують м'яку роботу без шкоди для матеріалу і кріплень. Зміна оснастки проводиться без додаткових інструментів завдяки швидкозатискному металевому патрону з функцією AUTO LOCK. Характеристики патрона дозволяють працювати оснащенням з хвостовиками від 2 до 13 мм.

Надійність
Швидкозатискний металевий патрон, стійкий до механічних пошкоджень, і безщітковий двигун гарантує тривалий термін служби шурупокрута. Надійність інструмента підтверджується гарантією 3 роки, що надається на серію електроінструмента STORM.

Зручність
Комфортна робота шурупокрутом WT-0360 забезпечується невеликою вагою пристрою, а також ергономічним корпусом з прогумованою рукояткою. Розташований над пусковою кнопкою перемикач реверса дозволяє зручно змінювати напрям обертання однією рукою. В нижній частині рукоятки розташований LED ліхтарик, який забезпечує підсвічування робочої зони. Рівень заряду легко визначається за допомогою індикатора, розташованого на акумуляторі.
| Тип двигуна | безщітковий |
|---|---|
| Крутний момент | 60 нм |
| Наявність реверсу | так |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Регулятор моменту | 21+1 |
| LED-підсвічування | так |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 13 мм; деревина: 40 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Напруга | 20 |
| Патрон | 2-13 мм |
| оберти холостого ходу | 500/2000 об/хв |
| Вага | 1,315 кг |
Акумулятор і зарядний пристрій до комплекту поставки не входять.
Комплектація
Дриль-шурупокрут WT-0360 - 1 шт.
Кейс для транспортування - 1 шт.
Скоба для кріплення на пояс - 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Питание | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 12 |
| Количество скоростей | 2 |
| Объем | 0,012903 |
| Время заряда аккумулятора | 1 часов |
| Аккумулятор | Li-Ion |
| Напряжение питания | 18 В |
| Максимальное усилие | 25 Нм |
| Наличие реверса | Да |
| Подсветка | LED |
- Цена: 2 374 ₴


