



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сушарка для білизни настінна Colombo Soffietto Alu 120 (SF120A) - ідеальне рішення для приміщень з обмеженим простором. Завдяки конструкції по типу гармошки модель легко складається та не займає багато корисного місця. У розкладеному стані між стрижнями достатньо простору для ефективної циркуляції повітря, що значно пришвидшує процес сушіння. Простота конструкції та якісні матеріали гарантують тривалий термін експлуатації. Виготовлена з алюмінію, що забезпечує стійкість до корозії. Всі етапи виробництва здійснюються безпосередньо в Італії.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри в робочому положенні - 120 x 26 x 12 см.
- Розміри сушарки в складеному стані - 120 x 12 x 10 см.
- Загальна вага - 0,6 кг.
- Загальна робоча довжина - 6 м.
- Максимальне навантаження до 5 кг.
- Виготовлена з алюмінію, що гарантує стійкість до корозії та тривалий термін експлуатації.
- Потовщені робочі стрижні не залишають слідів заломів на одязі.
- Конструкція по типу гармошки.
- Легко монтується до стіни за допомогою саморізів та дюбелів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930510 |
| Бренд | Colombo |
| Вес | 0,6 кг кг |
| Вага в упаковці | 0,8 кг |
| Габарити упаковки | 122 х 14 х 12 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | white |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Кількість стрижнів/трубок | 5 |
| Особенности | Розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 6 м |
| Розміри | 120 x 26 x 12 см |
| Розміри у складеному вигляді | 120 x 12 x 10 см |
| Тип | Настінні |
| Штрихкод | 8003186077707 |
- Цена: 1 121 ₴

