
Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM DS12/38BL - компактний дриль-шуруповерт професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 12 В. У шуруповерті встановлений 10 мм швидкозатискний патрон для роботи з бітами та свердлами. Двигун у даній моделі безщітковий, що значно зменшує розміри корпусу та вагу. Редуктор двоступінчастий, що дозволяє регулювати максимальну швидкість, залежно від завдання. У даній моделі є 20 режимів для закручування кріплень, з максимальним моментом, що крутить, 38 Н*м, а також режим свердління.
Основні переваги GTM DS12/30:
- Серія інструментів GTM HD: удвічі більший ресурс, ніж у стандартному інструменті
- Потужний безщітковий двигун
- 38 Н*м - максимальний момент, що крутить
- Швидкозатискний 10 мм патрон
- 2 швидкості - для роботи битою та свердлом
- 400/1400 об/хв - максимальні обороти
- 20 режимів налаштування крутного моменту
- 6x60 мм - максимальний розмір шурупа без засвердлювання
- Режим свердління
- 26 мм - максимальний діаметр свердління у дереві
- 10 мм - максимальний діаметр свердління в металі
- Реверс
- LED-підсвічування
Комплектація:
- Шуруповерт GTM DS12/38BL
- Акумулятор Li-Ion 12 В 2 А*год - 2 шт
- Зарядний пристрій 12 В 1,5 А
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
Характеристики Акумуляторний безщітковий шуруповерт GTM DS12/38BL + 2 АКБ та ЗУ в кейсі (DS12/38BL)
| Габарити | 180x52x185 мм |
| Клас | Побутовий |
| Тип | дрель шуруповерт |
| Вага | 1.14 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління у бетоні | 8 мм |
| Діаметр свердління у дереві | 26 мм |
| Діаметр свердління у металі | 10 мм |
| Кількість оборотів | 400/1400 об/хв |
| Обертаючий момент | 38 Нм |
| Режим роботи | ненаголошений |
| Кількість режимів | 20+1 |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Індикація заряджання | є |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Наявність реверсу | Так |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| LED-підсвічування | Так |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.0 Агод |
| Напруга акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| живлення | |
| Тип двигуна | |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Комплектація | зарядний пристрій, Кейс, 2 акумулятори 12 В 2 Ач |
| Стан товару | новий |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальный крутящий момент | 60 H*m |
| Минимальный диаметр патрона | 2 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.6 кг |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 2 999 ₴

