
Призначення
Пістолет для накачування шин універсальний пристрій, здатний за лічені хвилини накачати не тільки шини та камери транспортних засобів, а й надувні човни, м'ячі та ін. Використовується у професійних СТО, в автомайстернях, на вулканізаційних станціях. Якщо у вас є компресор, PT-0508 застосовується і в домашніх умовах.
Можливості
Інструмент оснащений електронним манометром, має підсвічування дисплея синім кольором для швидкого контролю тиску, працює на двох батарейках типу ААА. В конструкції передбачений клапан скидання повітря, зручний у випадку, коли потрібно спустити тиск до необхідного показника. Для простого підключення до шлангу високого тиску передбачений універсальний фітинг для швидкороз'ємного з'єднання.
Міцний корпус
Пістолет для підкачування має повністю металевий корпус, манометр у гумовому кожусі для надійного захисту від механічних пошкоджень. Також шланг пістолета оснащений латунним наконечником, який забезпечує повну герметичність та підвищену зносостійкість.
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Тип | |
| Наконечник | латунний |
| Довжина шлангу | 337 мм |
| Комплектація | латунний наконечник; шланг гумовий високого тиску; цифровий манометр; пістолет для накачування коліс |
| Вага | 0,459 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 1.344 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 12 |
| Диаметр форсунки | 1.5 мм |
| Напряжение питания | 230 В |
| Объем | 0,012600 |
| Объем бачка | 1000 мл |
| Потребляемая мощность | 450 |
| Расход воздуха | 1300 |
- Цена: Цену уточняйте

