
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пластиковий диспенсер для води ViO– це компактний роздатчик води кімнатної температури.
Диспенсер ViO PD-B виконаний з харчового пластику в класичному білому кольорі, так що буде доречний в будь-якому кухонному інтер’єрі.
Принцип роботи пластикового диспенсера ViO схожий з кулером – в гніздо з голкою необхідно опустити бутель, а за допомогою краника набрати необхідну кількість води.
Спосіб подачі води – кран
Перед першим використанням рекомендовано промити диспенсер теплою проточною водою, а потім злити кілька перших склянок води.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | V.I.O. |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант установки | Напольный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кулер |
| Тип охлаждения | Компрессорное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 13.1 кг |
| Высота | 1000 мм |
| Глубина | 313 мм |
| Ширина | 292 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Максимальная температура нагрева воды | 95 град. |
| Минимальная температура охлаждения воды | 6 град. |
| Объем бака для горячей воды | 1 л |
| Объем бака для холодной воды | 3 л |
- Цена: 600 ₴

