
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кулер - дуже зручне і практичне устаткування для розливу води з 13 і 19 літрових бутлів. У 21 столітті він став обов'язковим атрибутом в кожному сучасному офісі, торговому центрі, спортивному клубі, салоні краси або клініці. Підлоговий кулер має компактні розміри, сучасний дизайн і виконує функцію роздачі чистої питної води необхідної температури.
Підлоговий кулер для води ViO Х903-FCC Silver - це функціональний прилад з компресорним типом охолодження, верхнім завантаженням бутля і місткою 16 л шафкою.
Купивши собі кулер ВіО Х903-FCC Silver Ви отримаєте цілий ряд переваг:
- Постійний доступ до чистої питної води (гарячої й холодної або кімнатної температури).
- Економія простору за рахунок шафки, в якій можна зберігати корисні дрібниці.
- Повна заміна електрочайника - температура гарячої води в кулері становить 90-95°С, чого достатньо для приготування чаю або кави.
- Джерело прохолоди - температура холодної води в середньому близько 10°С, тому є незамінним варіантом під час спеки або після фізичних вправ в спортзалах.
Кулер для води ViO Х903-FCC - це стильне і практичне обладнання, яке стане прикрасою будь-якого інтер'єру.
| Вода | гаряча-прохолодна-холодна |
|---|---|
| Колір | Сріблястий |
| Розміщення пляшки | зверху – на кулері |
| Тип охолодження | компресорне охолодження |
| Продуктивність охолодження | 2.0 л/год (5-10°C) |
| Продуктивність нагріву | 5.0 л/год (90-95°C) |
| Потужність нагріву | 500 Вт |
| Потужність охолодження | 85 Вт |
| Тип шафки | звичайна шафка |
| Об'єм шафки | 16 л |
| Захист від дітей | є |
| Тип краніка | натиск рукою кнопки-клавіші |
| Сховище для одноразових стаканчиків | купується окремо |
| Розмір ш * в * г (см) | 31*95.5*32 |
| Розмір коробки ш * в * г (см) | 33*100*33.5 |
| Енергоспоживання | 1.20 кВт год/добу |
| Клас енергоефективності | У |
| Експлуатація за температури | від +10°C до +38°C |
| Гарантія | 2 роки |
| Наявність крана кімнатної температури | так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | V.I.O. |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант установки | Напольный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кулер |
| Тип охлаждения | Компрессорное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 13.1 кг |
| Высота | 1000 мм |
| Глубина | 313 мм |
| Ширина | 292 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Максимальная температура нагрева воды | 95 град. |
| Минимальная температура охлаждения воды | 6 град. |
| Объем бака для горячей воды | 1 л |
| Объем бака для холодной воды | 3 л |
- Цена: 9 585 ₴

