



Кулер для води - обов'язковий атрибут в сучасних офісах, спортивних і торговельних центрах, клініках та інших закладах. Кулери для води бувають двох основних видів: підлогові і настільні. Останні повноцінно замінюють електричний чайник і дуже популярні як в офісах з невеликим колективом, так і в домашніх умовах.
Настільний кулер для води ViO Х903-TЕ White - це сучасне обладнання, яке вирізняється практичністю і стильним дизайном в класичному білому кольорі. Кулер має компактні розміри, завдяки чому легко поміщається на стільницях або підвіконні. Кулер для води ВіО Х903 має електронний тип охолодження і працює як на нагрів, так і на охолодження бутильованої води. Температурний діапазон гарячої води кулера ViO Х903-TЕ становить 90-95° С, чого цілком достатньо для заварювання ароматного чаю або кави, при цьому вода не кипить і не втрачає свої корисні властивості. Температура холодної води становить 10-15° С і є абсолютною знахідкою в спекотну літню пору.
Подача води необхідної температури здійснюється за допомогою кнопок-клавіш з колірними індикаторами, а для підтримки чистоти є каплезбірник, який буде збирати переливи і тримати поверхню сухою.
Настільний кулер ViO Х903-TЕ White - це джерело чистої питної води, необхідної температури, який стане прикрасою будь-якого інтер'єру.
Щоб кулер служив довго, а якість води була незмінно високою, рекомендуємо проводити планову санобробку не менше, ніж 1 раз кожен півроку.
| Вода | гаряча-холодна |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Розміщення пляшки | зверху – на кулері |
| Додаткові опції | Захист від дітей, Три режими подачі води (гаряча, кімнатна та холодна) |
| Тип охолодження | електронне охолодження |
| Продуктивність нагріву | 5.0 л/год (90-95°C) |
| Продуктивність охолодження | 0.7 л/год (10-15°C) |
| Потужність нагріву | 500 Вт |
| Потужність охолодження | 68 Вт |
| Тип краніка | натиск рукою кнопки-клавіші |
| Вага нетто) | 4.0 кг |
| Розмір ш * в * г (см) | 27.5*49*30 |
| Клас енергоефективності | У |
| Енергоспоживання | 1.20 кВт год/добу |
| Експлуатація за температури | від +10°C до +38°C |
| Гарантія | 2 роки |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | V.I.O. |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант установки | Напольный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кулер |
| Тип охлаждения | Компрессорное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 13.1 кг |
| Высота | 1000 мм |
| Глубина | 313 мм |
| Ширина | 292 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Максимальная температура нагрева воды | 95 град. |
| Минимальная температура охлаждения воды | 6 град. |
| Объем бака для горячей воды | 1 л |
| Объем бака для холодной воды | 3 л |
- Цена: 4 414 ₴

