


Кулер - дуже практичний і зручний у використанні пристрій з дозування бутильованої води. ViO Х903-TN Black - це настільний кулер, який є повноцінною заміною чайника. Він працює на нагрів до 90-95° С або роздачу питної води кімнатної температури. Дана модель кулера є відносно недорогою і широко використовується як для домашнього, так і офісного користування з активною кількістю споживачів до 5 чоловік. Подача води здійснюється за допомогою кнопок-клавіш, розташованих на передній панелі кулера.
Переваги кулера ViO Х903-TN Black:
- Простота у використанні
- ергономічний дизайн
- заміна електрочайника
- Доступна ціна
Звертаємо Вашу увагу, що настільний кулер займає дуже мало місця і легко поміщається навіть на підвіконні. А наявність трьох краників води (1 гарячого та 2-х кімнатної температури) дає можливість одразу декільком користувачам втамувати спрагу, що дуже зручно на перерві для школярів або студентів.
| Вода | гаряча-кімнатна |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Розміщення пляшки | зверху – на кулері |
| Додаткові опції | Захист від дітей |
| Тип охолодження | без охолодження |
| Продуктивність нагріву | 5.0 л/год (90-95°C) |
| Потужність нагріву | 500 Вт |
| Захист від дітей | є |
| Тип краніка | натиск рукою кнопки-клавіші |
| Вага нетто) | 2.4 кг |
| Розмір ш * в * г (см) | 27.5*49*30 |
| Клас енергоефективності | У |
| Енергоспоживання | 1.20 кВт год/добу |
| Експлуатація за температури | від +10°C до +38°C |
| Гарантія | 2 роки |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | V.I.O. |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант установки | Напольный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кулер |
| Тип охлаждения | Компрессорное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 13.1 кг |
| Высота | 1000 мм |
| Глубина | 313 мм |
| Ширина | 292 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Максимальная температура нагрева воды | 95 град. |
| Минимальная температура охлаждения воды | 6 град. |
| Объем бака для горячей воды | 1 л |
| Объем бака для холодной воды | 3 л |
- Цена: 3 611 ₴

