
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Характеристики змішувача | |
| Серія | Lina |
| Вид зміщувача | одноважільний |
| Тип підключення | до водопроводу |
| Вид виливу | поворотний |
| Висота виливу | 254 мм |
| Довжина виливу | 212 мм |
| Вид картриджа | керамічний |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Колір змішувача | чорний матовий |
| Особливості моделі | кут повороту виливу 360°, багаторівневий аератор |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
- Цена: Цену уточняйте

